Оптовий продаж шкільної форми в інтернет-магазині TIMBO

32

Швидше за все минає літо. І пролітає воно швидко як для батьків, так і для дітей. В серпні місяці починаються клопоти: треба купити шкільне приладдя та одяг. Відразу ж доводиться витратити досить солідну суму грошей. Заощадити допоможе інтернет-магазин TIMBO. Для цього передбачений розділ оптовий продаж шкільної форми.

Кожен навчальний заклад має право самостійно вирішувати, в чому дітки будуть відвідувати заняття. Прихильники класики зобов’язують дівчаток носити строгі сукні темних кольорів, для урочистих випадків дозволяють білий верх і темний низ. У сучасних вчителів більш демократичний підхід до одягу. Перевага інтернет-магазину TIMBO в тому, що батьки зможуть підібрати одяг, що відповідає вимогам адміністрації будь-якого навчального закладу.

шкільна форма

Шкільна форма оптом від виробника в Україні

В інтернет-магазині TIMBO представлена ​​шкільна форма оптом від виробника в Україні. Переглянувши каталог, можна переконатися в різноманітності пропозиції. В наявності сукні та костюми, блузки і сорочки, штани та спідниці, а також светри, гольфи, жилети та необхідні аксесуари. Ошатним чоловічий костюм робить не тільки біла сорочка, а й краватка в тон.

Як можуть батьки заощадити при покупці одягу в інтернет-магазині? Щоб це зрозуміти сформулюємо вимоги навчального закладу:

• У класі від 10 до 30 осіб.

• Всі діти повинні бути одягнені в однакову форму.

• Одяг повинен відповідати сезону і роду занять. Мається на увазі, що потрібні теплі наряди для холодної пори року, і сукні з полегшених тканин для весни та осені. А також, що для занять в класі або на уроках праці і фізкультури потрібен різний одяг.

• Повинен бути комплект повсякденної форми і для урочистих випадків.

Кількість одиниць виробів понад 5 одиниць вже вважається оптом. Тому, якщо батьки всього класу об’єднаються і зроблять спільну покупку в інтернет-магазині TIMBO, то вони можуть розраховувати на оптові ціни. Щоб дізнатися, наскільки зміниться ціна при оптовій закупівлі, слід завантажити файлик з прайсом, а краще зателефонувати менеджеру.

В інтернет-магазині можна купити не тільки одяг на кожен день, але і святковий і для занять спортом. Якщо все придбати в одному місці — в інтернет-магазині TIMBO, то можна отримати знижку від суми замовлення.

Шкільна форма оптом в Україні в кращому інтернет-магазині TIMBO

Зручне розташування товарів за категоріями дозволяє без зусиль знайти бажане. Зверніть увагу, поруч з фотографією товару знаходиться назва і артикул виробу, найзручніше, якщо його ви озвучите менеджеру. Так безпомилково можна вказати модель. Підібрати точний розмір допоможе розмірна сітка. Конструктори, виготовляючи одяг, врахували особливості будови дитячої фігури. Тому, знаючи зростання і обсяг дитини, легко підібрати розмір.

Телефонуйте менеджеру. Шкільна форма оптом в Україні в інтернет-магазині TIMBO — це вигідні покупки, що дозволяють заощадити гроші і купити гарної якості одяг для школи.

Вам также могут понравиться Еще от автора

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.